Konshurt.com.pl
×

Nasz zespół

Wykwalifikowana i doświadczona kadra profesjonalistów

Marek
Kasprzyk

Prezes Zarządu

Maciej
Łukaszuk

Dyrektor Handlowy

+ 48 518 774 553

maciej.lukaszuk@konshurt.com.pl

Regionalni kierownicy sprzedaży

POZNAJ NASZĄ DOŚWIADCZONĄ ZAŁOGĘ

Dział sprzedaży firmy KONSHURT, to doświadczeni i ukierunkowani na obsługę klienta Handlowcy pracujący w terenie oraz stacjonarnie na zasadzie telemarketingu. Oba zespoły cechuje nie tylko pełne zaangażowanie, ale i profesjonalizm w działaniu. Nasze priorytety to najwyższa jakość produktów, najniższe ceny produktów dystrybuowanych, szacunek do naszych klientów uczyniły KONSHURT LIDEREM na rynku polskim dla swojej kategorii.

Zapraszamy do owocnej współpracy.

Sabina
Górska

Podkarpacie, Małopolska

+48 514 808 505

sabina.gorska@konshurt.com.pl

Daria
Kurkerewicz

Pomorze, Wielkopolska

+48 508 462 553

daria.kurkerewicz@konshurt.com.pl

Grzegorz
Zych

Podkarpacie, Małopolska, Mazowsze

+48 501 610 306

grzegorz.zych@konshurt.com.pl

Bogusław
Kamenczak

Podkarpacie

+48 504 192 538

boguslaw.kamenczak@konshurt.com.pl

Marcin
Żurek

Podlasie, Świętokrzyskie

+48 500 277 750

marcin.zurek@konshurt.com.pl

Robert
Kisiel

Częstochowa

+48 510 141 085

robert.kisiel@konshurt.com.pl

Damian
Bednarek

Śląsk

+48 508 320 637

damian.bednarek@konshurt.com.pl

CHCESZ DO NAS
DOŁĄCZYĆ? APLIKUJ!

Wyślij nam swoje CV

na adres:

konshurt@konshurt.com.pl

Dział sprzedaży

POZNAJ NASZĄ DOŚWIADCZONĄ ZAŁOGĘ

Anita
Piekoszewska

34 373 18 10

anita.piekoszewska@konshurt.com.pl

Agnieszka
Kubata

34 373 18 17

agnieszka.kubata@konshurt.com.pl

Olga
Skupień

34 373 18 12

olga.skupien@konshurt.com.pl

Dominika
Skupień

34 373 18 15

dominika.skupien@konshurt.com.pl

Amelia
Żak

34 373 18 15

amelia.zak@konshurt.com.pl

Iwona
Przybylska

34 373 18 14

iwona.przybylska@konshurt.com.pl

Janusz
Żak

34 373 18 12

janusz.zak@konshurt.com.pl

Łukasz
Szecówka

34 373 18 09

lukasz.szecowka@konshurt.com.pl