Konshurt.com.pl
×

O nas

Firma KONSHURT działa na rynku od 1990 roku jako wyspecjalizowany dystrybutor konserw drobiowych, mięsnych i rybnych.

W 2000 roku powstała nasza marka własna „MK”, jest to grupa produktów, nacechowanych dbałością o najwyższą jakość i bardzo atrakcyjną cenę. „MK” jako importer i producent, wyznacza nowe standardy jakościowe na rynku.

Działając na rynku polskim ponad ćwierć wieku udało nam się pozyskać ponad 1500 odbiorców, którzy każdego dnia kupują od nas około 400 tys. sztuk wszelkiego rodzaju produktów w puszkach. Dysponujemy własnym, nowoczesnym magazynem centralnym w Częstochowie oraz dwoma oddziałami w Koszalinie i w Jarosławiu.

Własna, specjalistyczna flota samochodowa oraz podpisane umowy z firmami spedycyjnymi umożliwiają nam w pełni profesjonalną obsługę klienta. Gwarantujemy, że każda dostawa może być zrealizowana w ciągu 48h z zachowaniem najwyższych standardów usług.

Dział sprzedaży firmy KONSHURT, to doświadczeni i ukierunkowani na obsługę klienta Handlowcy pracujący w terenie oraz stacjonarnie na zasadzie telemarketingu. Oba zespoły cechuje nie tylko pełne zaangażowanie, ale i profesjonalizm w działaniu.

Nasze priorytety:

– najwyższa jakość produktów „MK”;
– najniższe ceny produktów dystrybuowanych;
– szacunek do naszych klientów;

uczyniły KONSHURT LIDEREM na rynku polskim dla swojej kategorii.

Zapraszamy do owocnej współpracy.

Zespół KONSHURT